PRODUKCJA
W ZGODZIE Z NATURĄ
previous arrow
next arrow
Slider

DRUK CYFROWY

W firmie Teofilów S.A. znajdującej się pod adresem: Łódź ul. Szparagowa 6/8 wykonujemy druk cyfrowy na dzianinach, druk cyfrowy na tkaninach, druk rotacyjny na dzianinach oraz druk transferowy. Oferujemy wybór interesującego projektu z banku wzorów lub zapewniamy pomoc i wsparcie grafika przy stworzeniu i realizacji własnego pomysłu.

W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz rodzaju dzianiny, druki wykonujemy w drukarni transferowej, drukarni cyfrowej lub drukarni rotacyjnej.

DRUKARNIA TRANSFEROWA

Zapewnia możliwość druku transferowego na poliestrze i jego mieszankach, przy zachowaniu trwałości i intensywności kolorów. Ogromną zaletą druku transferowego jest trwałość nadruku, bogata kolorystyka, wysoka odporność na spieranie i uszkodzenia mechaniczne oraz możliwość uzyskania precyzyjnych i ostrych konturów. Dodatkowym atutem jest niewymagający dodatkowej obróbki, ekologiczny proces produkcji, ograniczający zużycie wody i energii elektrycznej.

DRUKARNIA CYFROWA

To dwie drukarki Javelin firmy SPGprints dające możliwość druku reaktywnego na bawełnie i wiskozie oraz ich mieszankach. Druk cyfrowy zapewnia trwałość i intensywność kolorów. Drukowanie metodą cyfrową, umożliwia uzyskanie nasyconych kolorów i wykonanie najbardziej skomplikowanych wzorów, grafik czy nawet wiernego odwzorowania zdjęć.

DRUKARNIA ROTACYJNA

Mieszcząca się w zakładzie drukarnia rotacyjna umożliwia wykonanie ogromnej ilości wzorów i grafik na produkowanych przez nas dzianinach.

Dostępne z firmie Teofilów S.A. nowoczesne urządzenia umożliwiają druk rotacyjny przy użyciu barwników reaktywnych oraz pigmentowych.