wczytywanie

Druk

Druk

Drukarnia dzieli się na 3 oddziały: transferowy, cyfrowy i rotacyjny. Oferujemy druk reaktywny na bawełnie i wiskozie oraz ich mieszankach.

Drukarnia transferowa zapewnia możliwość druku transferowego na poliestrze i jego mieszankach, przy zachowaniu trwałości i intensywności kolorów.

Drukarnia cyfrowa i dwie drukarki Javelin firmy SPGprints daje możliwość druku reaktywnego na bawełnie i wiskozie oraz ich mieszankach. Druk cyfrowy zapewnia trwałość i intensywność kolorów.

Drukarnia rotacyjna posiada dwie drukarki firmy Stork daja możliwości druku pigmentowego,reaktywnego i zawiesinowego na wybranych surowcach do 12 kolorów.

Image
Image

Rok 2019 był dla Spółki Teofilów S.A. przełomowy jeśli chodzi o wprowadzenie najnowszych technologii: drukowania metodą cyfrową, drukowania dzianin poliestrowych transferowo oraz uzyskania wykończeń dających dzianinom nowe funkcjonalności poprzez ich podklejanie i laminowanie.

Drukowanie metodą cyfrową, umożliwia uzyskanie nasyconych kolorów i wykonanie najbardziej skomplikowanych wzorów, grafik czy nawet wiernego odwzorowania zdjęć.

Image
Image

Ogromną zaletą druku transferowego jest trwałość nadruku, bogata kolorystyka, wysoka odporność na spieranie i uszkodzenia mechaniczne oraz możliwość uzyskania precyzyjnych i ostrych konturów. Dodatkowym atutem jest nie wymagający dodatkowej obróbki, ekologiczny proces produkcji, ograniczający zużycie wody i energii elektrycznej.

Image
Image