BANK WZORÓW

Teofilów S.A. oferuje swoim Klientom najlepsze dzianiny w wielu kolorach, ale także wzorach.

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu oferujemy: druk cyfrowy na dzianinach, druk cyfrowy na tkaninach. Oprócz tego możemy zaproponować także możliwość druku transferowego i rotacyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wzorami, które znajdziecie Państwo w Banku Wzorów.

W celu uzyskania indywidualnego dostępu do bazy wzorów,
prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Dzięki temu uzyskacie Państwo możliwość obejrzenia i wybrania idealnej grafiki z bogatej kolekcji oferowanych przez nas wzorów. Obecnie w bazie posiadamy ponad 2500 projektów.

Nasi graficy stale śledzą trendy i uaktualniają tą bogatą kolekcję
o nowe, ciekawe wzory.

To miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy do rejestracji!

Druk cyfrowy na dzianinach daje ogromne możliwości wyrażania własnej indywidualności, pozwala nadać projektom unikalny charakter, ale także ożywić, unowocześnić garderobę oraz dodać wyrazu realizowanym kolekcjom.

Mając świadomość i chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy ogromną ilość wzorów począwszy od motywów dziecięcych, które idealnie sprawdzą się do produkcji kolekcji dziecięcych, poprzez motywy geometryczne czy roślinne. W naszej bazie znajdziecie Państwo także wzory z efektem trójwymiaru oraz klasyczne kropki czy paski.

Zachęcamy do zapoznania się z Bankiem Wzorów, a jeśli macie Państwo do zrealizowania swoje własne pomysły zachęcamy do kontaktu z Działem Grafików, którzy chętnie pomogą w realizacji indywidualnych projektów.