PRODUKCJA
W ZGODZIE Z NATURĄ
previous arrow
next arrow
Slider

Obecnie w naszej ofercie posiadamy kolekcję T-shirtów z dzianiny Outlast na licencji Nasa. Technologia Outlast® stosowana jest w produktach, które będąc w bliskiej styczności z ludzkim ciałem mają za zadanie regulować indywidualny mikroklimat organizmu utrzymując prawidłową temperaturę. Dzięki właściwościom Outlast nasze T shirty świetnie sprawdzą się dla osób uprawiających sport, aktywnych fizycznie i zawodowo. Dodatkowym atutem naszej linii T shirtów jest bogata kolorystyka, świetne jakościowo wykończenie (produkt MADE in Poland), eleganckie opakowanie oraz elastyczny i miły w dotyku chwyt materiału.

Teo Beauty : Gumki, opaski do włosów

Gumki do włosów

Bogata kolekcja gumek i opasek do włosów wykonana z dzianin bawełnianych  typu singiel oraz dzianiny welurowej. Występuje w kilku wzorach i kolorach dostosowanych do pory roku i aktualnych trendów.

 

Teo Care: Maski ochronne

Maseczki

Specjalnie dla Państwa firma Teofilów oferuje maseczki ochronne wykonane w 100% z przewiewnej bawełny w ogromnym bogactwie wzorów. Nasze maseczki są dostępne w sieciach, w sklepie stacjonarnym i internetowym. Dodatkowo na zamówienia indywidualne możemy dla Państwa wykonać każdy wzór i krój. Dużym plusem maseczek wykonanych z dzianiny jest to, że  są wielorazowe. Można je prać, prasować nie zaśmiecając środowiska.

Obecnie w ofercie posiadamy maseczki dla dzieci i dorosłych:

– maski standard (overlock)

– maski z kontrafałdą

– maski profilowane

T shirty

3 produkty gotowe koszulki 2

T-shirty z dzianiny Outlast na licencji Nasa. 

Kosmiczna technologia Outlast® świetnie sprawdza się dla ludzi aktywnych, uprawiających sport. Stosowana jest w produktach, które będąc w bliskiej styczności z ludzkim ciałem mają za zadanie regulować indywidualny mikroklimat organizmu utrzymując prawidłową temperaturę.