wczytywanie

Dział handlowy

Mianiatura profilowa - Liwia Łabędzka

Liwia Łabędzka


Dział Handlowy

+48 785 998 817
l.szczepanska@teofilow.com.pl
Dyrektor Handlowy
Mianiatura profilowa - Anita Więclewska

Anita Więclewska


Dział Handlowy

+48 785 998 829
a.wieclewska@teofilow.com.pl
Mianiatura profilowa - Barbara  Chmielewska

Barbara Chmielewska


Dział Handlowy

+48 665 004 635
b.chmielewska@teofilow.com.pl
Mianiatura profilowa - Jolanta Taszakowska

Jolanta Taszakowska


Dział Handlowy

+48 609 036 578
j.taszakowska@teofilow.com.pl
Mianiatura profilowa - Swietlana Piotrowska

Swietlana Piotrowska


Dział Exportu

+48 785 998 821
s.piotrowska@teofilow.com.pl
Mianiatura profilowa - Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk


Dział Usług

+48 609 229 448
a.wlodarczyk@teofilow.com.pl
Kierownik Działu Usług
Mianiatura profilowa - Joanna Trzeciecka

Joanna Trzeciecka


Dział Usług

785 998 805
j.trzeciecka@teofilow.com.pl
Mianiatura profilowa - Monika Stankiewicz

Monika Stankiewicz


Dział Projektowania, Badań i Rozwoju

48 785 998 856
m.stankiewicz@teofilow.com.pl
Kierownik Działu Projektowania, Badań i Rozwoju
Mianiatura profilowa - Radosław Wierzbowski

Radosław Wierzbowski


785 998 838
r.wierzbowski@teofilow.com.pl
Zastępca Kierownika ds. Wykańczalni