wczytywanie

Dzianina ściągacz

Dzianina ściągacz

Dzianina ściągacz. Idealny do wykończenia t-shirtów, piżam, bluz, spodni dresowych.

SKŁAD SUROWCOWY
  • Bawełna z elastanem 
  • Mieszanki (bawełna +poliester ) i (bawełna + poliester + elastan).

Dzianina ściągacz

Dzianina ściągacz to idealny wyrób do wszelkich wykończeń ubrań - piżam, t-shirtów, spodni dresowych czy bluz. Znacznie podnoszą komfort noszenia i czynią ciaśniejsze miejsca w pasie lub rękawach, jednocześnie pozwalając na wygodne zakładanie i zdejmowanie ubrań. Może być również stosowana do produkcji całych wyrobów (np. legginsów czy letnich sukienek przylegających do ciała).

Skład surowcowy

Dzianina ściągacz wykonana jest:

  • Z bawełny z elastanem.
  • Mieszanki bawełny z poliestrem lub bawełny z poliestrem i elastanem.

Zastosowanie dzianiny ściągacz

Sprzedawana przez nas dzianina ściągacz jest kluczowym elementem wykończenia wszelkich rękawów, dekoltów, nogawek czy pasa. Może być również wykorzystana do produkcji sukienek czy bluzek. Jej zastosowanie raczej wykorzystuje się w produkcji ubrań luźnych, sportowych i nieformalnych. Dzięki dzianinie ściągacz podwyższa się komfort noszenia ubrań oraz ich zakładania. Przy spodniach wykończonych ściągaczem niepotrzebne będzie noszenie paska. Rękawy wykończone dzianiną ściągacz zaś nie będą się samoczynnie podwijały zapewniając komfort w domu czy pracy.

Dobrym pomysłem może być również wykorzystanie dzianiny ściągacz do produkcji legginsów, dopasowanych do ciała sukienek a nawet kurtek tzw. bomberek. Dzięki rozciągliwości materiału jest on bardzo praktyczny i bardzo komfortowy dla noszącego, dlatego wszelkie ubrania w których zastosowano ściągacze lub wykonane z dzianiny ściągacz są bardzo dobrze sprzedające się.

Oferta dzianiny ściągacz

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje dzianiny ściągacz zarówno pod względem składu surowcowego, jak i kolorystyki. Ściągacz może być barwiony w dowolnej kolorystyce, według życzenia klienta. Najczęściej występuje w kolorze czarnym ze względu na jego wykorzystanie na końcówkach rękawów czy nogawek, przez co jest narażony na łatwe brudzenie się, a co za tym idzie czarne ściągacze znacznie łatwiej wyprać i wyczyścić. Bardzo szeroka oferta proponowana przez Teofilów S.A. Łódź daje ogromny komfort wyboru i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od chęci wykorzystania tego materiału.

Wykorzystanie dzianiny ściągacz

Zastosowanie w produkcji ubrań tej dzianiny jest bardzo proste i nie powinno sprawić problemów w produkcji czy szyciu ubrań ręcznie. W porównaniu do dzianiny single jersey, która wymaga znacznie większej wprawy w szyciu i produkcji ubrań, dzianina ściągacz nie jest tak wymagająca. Zarówno jeśli używana jest przy wykorzystaniu jej w całym ubraniu, jak i wykończeniu rękawów czy nogawek.

Dzianina ściągacz słynie ze swojej rozciągliwości, miękkości i elastyczności, jest to jedna z najbardziej elastycznych dzianin dostępnych w naszej ofercie. Posiada bardzo szerokie zastosowanie, co czyni ją jedną z najczęściej wykorzystywanych dzianin w produkcji ubrań.

Każdy producent ubrań powinen wyposażyć się w dzianinę ściągacz

Niezależnie czy zajmujesz się szyciem i produkcją ubrań eleganckich, sportowych, kurtek, koszulek czy bluz - powinieneś mieć dzianinę ściągacz, ponieważ jej zastosowanie jest bardzo szerokie. Nawet jeśli bezpośrednio nie wykorzystujesz jej w produkcji całych ubrań, to będzie ona konieczna przy ich wykończeniu.

Przyda się do wykonania rękawów eleganckich sukienek przylegających do ciała, rękawów bluzy, ściągaczów do kurtek zarówno zimowych jak i lekkich jesiennych czy wiosennych. Wykorzystamy je również do wykonania ściągaczów w spodniach czy w pasie spodni. Są one konieczne do wykończenia, ponieważ wykonanie tego innym materiałem znacznie obniżyłoby komfort zakładania i zdejmowania ubrania. Nie bez powodu koszule muszą być wykończone guzikiem a w wielu rodzajach spodni konieczny jest pasek. Wszędzie, gdzie nie wykorzystamy dzianiny ściągacz lub innego miękkiego, elastycznego wykończenia, będzie występowałą ta konieczność.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Sprawdź co, oferujemy i wybierz interesujący Cię rodzaj dzianiny ściągacz. W razie pytań lub chęci skorzystania z pomocy przy sfinalizowaniu zamówienia skontaktuj się z nami, a nasz pracownik z chęcią pomoże i odpowie na wszystkie pytania.