• 07 Apr 2016

    Operator ciągu maszyny produkcyjnej

    Zakłady Tekstylno – Konfekcyjne Teofilów S.A. lider w branży dziewiarskiej do swojego zakładu produkcyjnego w Łodzi zatrudni Operatora ciągu maszyny produkcyjnej

    Zadania:

    • Obsługa maszyn wykończalniczych takich jak:
    • suszarko-stabilizatora, suszarki beznapięciowej itp..

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych i pracy na produkcji.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Zatrudnienie w systemie trzyzmianowym.
    • Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji lub przyuczenie do zawodu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności

    Numer telefonu w sprawie oferty 785-99-88-02

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres knit@teofilów.com.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”Operatora ciągu maszyny produkcyjnej