• 22 Nov 2016

    Handlowca ds. eksportu na rynek zachodni

    Zakłady Tekstylno - Konfekcyjny „Teofilów” S.A. lider w branży dziewiarskiej
    do swojego zakładu produkcyjnego w Łodzi zatrudni pracownika na stanowisko:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych.

    Zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów i współpraca z nimi – rynek zachodni - UE, ale także inne kraje europejskie.
    • Przygotowywanie dokumentów eksportowych, współpraca z agencjami celnymi
    • Współpraca z działem handlowym, magazynem, produkcją, spedycjami.
    • Przygotowywanie ofert, organizacja spotkań handlowych,
    • Realizacja planów sprzedaży,
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
    • Prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Minimum 5  letnie doświadczenie na   stanowisku  handlowca lub w obsłudze klienta międzynarodowego – wymóg konieczny.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku a w szczególności:
    ·        we współpracy z klientami z rynku zachodniego
    ·        we współpracy z agencjami celnymi
    ·        w realizacji zamówień klientów (znajomość i obsługa dokumentów eksportowych)
    ·        na stanowisku handlowca w branży dziewiarskiej , handel tkaninami, dzianinami będzie dodatkowym atutem.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Bardzo dobra znajomość drugiego języka mile widziana.
    • Skrupulatność, analityczne myślenie, samodzielność, odpowiedzialność
    • Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy
    • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w zakładzie z tradycjami,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze w kilkuosobowym zespole,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności oraz uzyskiwanych wyników.
    • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań,

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres knit@teofilów.com.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”Operatora ciągu maszyny produkcyjnej