• 16 Nov 2016

    Drukarz dzianin

    Zakłady Tekstylno - Konfekcyjne „Teofilów” S.A. lider w branży dziewiarskiej
    do swojego zakładu produkcyjnego w Łodzi zatrudni pracownika na stanowisko:

    DRUKARZ DZIANIN

    Zadania:
    obsługa  drukarek rotacyjnychdo dzianin,
    ustawianie raportu i kontrola procesów drukarskich,
    właściwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadań,
    dbanie o wydajność produkcji.
    Wymagania:
    znajomości obsługi drukarek rotacyjnych,
    znajomości podstawowych środków chemicznych używanych do druku pigmentowego, reaktywnego, syntenowego,
    Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań,
    Dobra organizacja pracy,
    Nastawienie na jakość oraz wydajność.
    Oferujemy:
    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    zatrudnienie w systemie trzyzmianowym,
    umożliwiamy podnoszenia kwalifikacji lub przyuczenie do zawodu,
    atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności.

    Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie C.V
    Informacje pod numerem telefonu: 785-998-802

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres knit@teofilów.com.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”Operatora ciągu maszyny produkcyjnej