• Dzianiny produkowane przez Teofilów S.A. posiadają tradycyjnie wysoką jakość.

  Wszystkie parametry dzianiny, które decydują o jej jakości, są kontrolowane w trakcie procesu technologicznego i po jego zakończeniu.

  Dziewiarnia

  Nasze możliwości produkcyjne na dziewiarni obejmują wszystkie podstawowe typy dzianin, jakie są możliwe do wytworzenia na cylindrycznych maszynachdziewiarskich. Surowce, z jakich wytwarzamy dzianiny to bawełna, wiskoza, polester, poliamid oraz mieszanki z tych surowców.

 • Stosowane przez nas normy jakościowe powstały w oparciu o potrzeby naszych klientów, dzięki temu nasza jakość produkcji stała się wzorcem dla innych producentów dzianin.

  Wykończalnia

  Realizujemy wszystkie procesy wykończalnicze, jakie są niezbędne do wykończenia dzianin surowych wytworzonych na cylindrycznych maszynach dziewiarskich z bawełny, wiskozy, poliestru i z mieszanek tych surowców. Wykończamy tkaniny. Wykończamy dzianiny z elastanami.

 • Wyznacznikiem naszej jakości są też środki chemiczne, które Spółka używa do wykończania dzianin. Pochodzą one od renomowanych producentów europejskich i gwarantują wysoką jakość wykończeń oraz ich bezpieczne użytkowanie.

  Drukowanie

  Drukowabnie reaktywne i pigmentowe na dzianinach i tkaninach wykonujemy na nowoczesnych drukarkach rotacyjnych.